Tantrické masáže

Léčebné formy tantrické masáže
Individuální konzultace formou terapie a práce s tělem . Vhodné jsou pro každého, kdo by chtěl znovuobjevit esenci své vlastní sexuality.

Pro ženy používám techniku léčení, která je spojena s oblastí pánve, léčení joni (pohlaví) a pánevního dna. Jde o hloubkovou masáž, kde prozkoumáváme terapeutickým způsobem různé body na těle. Technika je pro ženy velmi efektivní. Tato technika umožňí ženám i lepší prožívání sexu a může zvýšit citlivost v pohlaví.  a  Více o této technice najdete zde.

Pro muže je určená podobná technika, kterou v Tanře nazýváme léčeni Varjy (pohlaví). Hloubkovou masáži prozkoumáváme body v oblasti pánve a Varjy. Terapeuticky odblokujeme některé modely chování, které pochází zejména z rodinného systému.

Další techniky, které používám jasou například konstelace, práce s vnitřním mužem a ženou, šamanské techniky léčení a práce s obrazy.je rozdělena na relaxační formy jako je základní 90 min., klasická 120 min., luxusní a rituál smyslů 180 min., královská - čtyřruční prováděná dvěmi masérkami. Královskou tantra masáž lze přijímat i s více masérkami. Léčení Linghamu a masáž prostaty patří mezi léčebné formy tantrické masáže.

Nabídka kurzů tantry pro muže
Pokud Vás zajímá tantra jako cesta osobního rozvoje a máte chuť se naučit techniky nebo masáže, které mohou posunout sexualitu do neprozkoumaných koutů Vašeho života. Neváhejte navštívit naše kurzy Tantry.


Připravili jsme pro Vás Kurz Tantra masáž pro profesionály, kterou můžete absolvovat, pokud se chcete věnovat tantra masážím profesionálně a pracovat s klientkami. Vhodné jsou kurzy pro domácí užití, které mohou obohatit Váš osobní život, nebo Kurz kašmírské tantry, který je vhodný absolvovat s partnerkou.

Výuka smyslné masáže ženy a intimní masáž Joni.
zde učíme muže jak se dotýkat ženy, jak otevřít ženské tělo k prožívání potěšení. Jak upevnit tantrický přistup v milostném aktu se ženou. Ženy funguji z 90 % jinak než se muži domnívají.Tantra pro ženy má mnoho podob. Je to zejména cesta prozkoumávání a zásadní pro ženy je naučit se být uvolněná ve svém fyzickém těle. Tantra učí ženy cítít potěšení a sebelásku ke svému tělu. Velmi silným prostředkem transformace jsou pak léčebné formy tantrické masáže jako je například Léčení Joni.

je rozdělená na relaxační formy tantrické masáže a to na základní 90 min, klasickou 120 min, luxusní 180 min, královskou -  čtyřruční, Excluxive 3 hod. a více.
Další formou jsou techniky léčebné. Jde o techniku Joni Healing (léčení Joni), Roseta Healing.Pokud Tě zajímá Tantra a chceš se naučit něco pro sebe, nebo se věnovat tantrické masáži profesionálně a pracovat s klienty prohlédni si nabídku naší Školy Tantra masáže.

Nabízíme Kurz tantra masáž pro profesionály, který je  pro ženy, co se chtějí věnovat tantrické masáži profesionálně a pracovat s klienty.
Pokud chcete praktikovat tantru doma s partnerem či partnerkou, neváhejte navštívit náš kurz Klasická Tantra masáž v domácím užití.

Kurz potěšení muže a intimní masáž Linghamu.
tento kurz je určen pro ženy, které se chtějí naučit vést svého partnera sexualitou. Žena byla vždy učitelkou lásky ve všech jejich podobách a vedla muže k transformaci skrze lásku a sexualitu. Dnešní doba na to tak trošku zapomněla a tak bych ráda ženám oživila tuto přirozenost a techniky, s kterými mohou pracovat při potěšování muže. Ukázat muži cestu skrze relaxaxi, potěšení a extázi. Chceme vědomé a pozorné muže tak proč tomu trošku nepomoct...)

Tantrické masáže pro páry jsou velmi užitečné i tím, že pár, který se rozhodne absolvovat tantrickou masáž se může nechat inspirovat technikami, které můžou výrazně zmenit jejich sexuální vztah. Pracujeme s páry hlavně na změně přistupu k sexualitě a milování. Snažíme se lidem ukázat, jaké to je být v meditaci, ale zároveň prožívat potěšení a cítit energii, vzrušení. Nastartovat tak proces, při kterém  se lze naučit i vyšší prožitek v sexu a rozbourat tak tabu ohledně erosu.

Pro páry nabízíme tantrické masáže:
Tantra masáž 90 minut
Klasická Tantra masáž 120 minut
Královská Tantra masáž 150 minut
Luxusní Tantra masáž 180 minut.

Pokud se chcete naučit techniky Tantry a využívat je tak doma, společně s partnerem tak tak doporučujeme Výuku Tantrické masáže:

Kurz Kašmírská Tantra pro páry
Kurz Základy Tantra masáže