Tantrická škola

Připravuji:
Workshopy a tantrická setkání.

ŽENSKÁ SETKÁNÍ- tantrické setkání pro ženy.
JSEM POTĚŠENÍ - tantrické setkáni pro ženy.
DOTYKOVÁ RELAXACE - smíšená skupina muži i ženy.
JAK POTĚŠIT ŽENU - seminář pro muže.
VĚDOMÝ DECH - Cesta do energie.

Individuální programy:

Již pátým rokem funguje naše škola tantra masáže.

Pokud uvažujete o kurzu v malé skupině nebo individální výuce tantra masáže, umění erotického doteku, kašmírské tantry pro páry atd. Podívejte se na moji nabídku. 


Pro inspirace :

Kurz Tantra masáž pro profesionály je vhodný pro muže i ženy. Zabýváme se zde důkladně tématy jak pracovat s klientem. Jaký přístup mít, aby se klient či klientka cítila v tanrické masáži bezpečně.  Jak otevřít lidské tělo k prožíváni potěšení. Vyučuji zde také techniky spojené s hlubším prožíváním sexuality. Jak navést klienty k prožití hlubších stavů jako je například Extáze. Jak pracovat s dýcháním, vizualizací a meditací. Pokud Vás tantrická masáž zajímá jako profese, tak tento kurz je zcela jistě vhodný pro Vás. Na profesi tantrická masérka nebo masér nahlížím jako na poslání. Tato práce Vás musí chytnout a mělo by Vás to bavit.Jedině tak můžete dávat opravdu ze srdce, skrze dotek a péči.

Kurz Kašmírská tantrická masáž je vhodná pro páry. Jde o celmi efektivní techniku tantrické masáže, která se dá používat doma a dá se provádět i na postely. Specifická je tím, že partněři jsou zaháknuti k sobě v různých pozicích těla. Masáž není náročná na techniku a proto ji zvládne i úplný začátečník. Pro partnery je to výborný prostředek, jak prohloubit svoji sexualitu o další dimenzi zážitku.

Základy Tantrické masáže pro páry. Je dvouhodinnová ukázka, kterou si zažijete přímo na sobě. Vyučuji zde vědomí kontakt s partnerem a techniky dýchání ve dvojici. Tento kurz může být pro oba partnery velmi inspirativní.