15. 2. 2015

Jak se otevřít vnitřnímu orgasmu.

Také si pokládáte milé ženy někdy otázku, proč některé z nás prožívají vnitřní orgasmus skrze bod G a některé ne?

Tak nejprve něco málo z anatomie ženského těla. Kde leží bod G? Kdýž ležíte na zádech a prstem si zajedete na vnitřní, horní stranu stěny v Joni (pohlaví ženy). Cítíte hrubý, strukturovaný polštářek. Většinou je  polštářek tak 2 cm u vchodu do Joni. Bod G se nachází  těsně za tkání tohoto polštářku.

Strukturovaný polštářek je orgán, který souvisí s bodem G. A většinou při kontaktu je citlivá celá část, včetně polštářku. Je zde také spoustu nervových zakončení. Při prvním kontaktu na bod G může žena cítit nepříjemný pocit tlaku a nutkání k močení. Pocit potěšení se dostává až za několik minut stimulace, kdy bod G začíná uvolňovat tekutinu a vlhčí tak stěny Joni.

Proč některé ženy ano a některé ne?
Bod G je úzce propojen s našim srdcem, respektive s naší srdeční čakrou. Vnitřní orgasmus skrze bod G může být tedy úroveň velmi hlubokého prožitku, který je spojen s emocemi. Důležité je se umět tzv. otevřít tomu prožitku a dovolit si vypustit emoce. Emoce mohou být příjemné i nepříjemné. Pokud je zde hodně smutku, otevření může být i ze začátku velmi bolestivé. Některé ženy mohou u vnitřního orgasmu plakat. Muži často nechápou emoci spojenou s prožíváním vnitřního orgasmu u ženy. Proto je dobré to partnerovi v danou chvíly vysvětlit. Většina žen si nedovolí prožít tento vnitřní orgasmus, většinou je to způsobené zavřením a na nevědomé rovině. Důležitou roli hraje také důvěra k milenci. Proto některé ženy prožívají orgasmus skrze bod G pouze s mužem, kterého milují a důvěřují jeho lásce k nim.
Otevřít své srdce znamená dovolit si cítit a prožívat naplno.

Doporučuji často ženám, že musí začít sami u sebe. Většinou si myslíme, že to za nás někdo udělá tak navštěvujeme různé vědmi, semináře, terapie a léčení. Ale podstatné je začít pracovat sama se sebou. S vlastním tělem. Mám tu pro Vás jeden báječný tip jak na to.

Samoléčba pravidelnou osobní masáží Joni:
  1. Začni sama s pravidelnou masáží bodu G formou prozkoumávání Joni uvnitř. Nejprve bod najdi a pak jej masíruj. Nebo udržuj jen kontakt a vnímej jaké pocity se dostavují. Masáží se stáva vagínka pružnější a citlivější. Pocity mohou být i nepříjemné.
  2. Masíruj bod G jemně a nadechuj energii do srdce. Efektivní je pomalá a jemná masáž. Masáž by měla trvat okolo 30 minut, protože pocity se uvolňují průběžně.
  3. Vytvoř v meditaci vnitřní okruh mezi bodem G a svým srdcem (respektive srdeční čakrou).
  4. Dovol si cítit bolest a smutek, nebo momentální emoci která se objeví. Plakej, křič, směj se...cokoliv ti přijde. 
  5. Pravidelně, každý den.
Pro muže:
Milí muži, buďte trpělivý ke svým partnerkám. Vstupujte do ženy s úctou a nejen za cílem genitálního orgasmu. Vnímejte hlubší spojení se ženou, dejte jí prostor se rozhodnout a otevřít. Tím že nelpíte na prožitku genitálního orgasmu, otevírá se Vám velký prostor nových zkušeností. Za ničím se nehoňte. Naučte se více prožívat  přítomný okamžik v milování a rozvádět svoje sexuální vzrušení do celého těla. Pak i pro Vás bude hlubší spojení velmi naplňující a jedinečný zážitek.

Pro inspiraci:  
Osobní zkušenost ženy s prožitím vnitřního extatického orgasmu.
"Miluji se s mužem, kterého jsem potkala dnešní noc, skoro se neznáme, ale cítím vzrušení.
Cítím jak jsem zavřená, má zklamání z předešlých vztahů mně drží svázanou. Mazlíme se a já cítím své vzrušení, tak moc ho chci cítit v sobě.
Vstupuje do mně a ja jsem plně přítomná. Mám zavřené oči a hluboce dýchám, cítím lehké potěšení ale i strach. Pocity viny se dostavují také. Hlavou mi jede myšlenka : "Tohle se přeci nedělá, vždyť se pořádně neznáme..."
Přes všechen zmatek v hlavě cítím jeho pevné sevření a nežnost s kterou do mně vstoupil. Uvědomuji si, že se musím rozhodnout. Vnímám, že pokud se rozhodnu správně, už nic nebude stejné.
V uších mi zazní jasné ANO. Ano chci se otevřít. Rozum se brání, ale i tak otevírám své oči.
Propojujeme se očima a já cítím, jak energie začína stoupat z mého lůna do těla. Hluboce dýchám a začínám cítit svůj bod G. Potěšení, které se dostavuje do mé vagínky je jako sladký nektar. Jako elixír na který jsem čekala několik let. Záře a teplá sladkost se rozlévá pomalu do celého těla.
Stále jsme v očním kontaktu a já začínám hluboce nadechovat mého milence do srdce. Náhle cítím své srdce, je obrovské a plné světla, naplněné něčím co přichází z mého lůna. Cítím silné potěšení skrze bod G, stoupající směrem do srdce. Zaplavuje mně euforie radosti. Dostavuje se ke mně velmi silný smích, který pramení z vnitřní radosti a naplnění. Vnímám jak strhávám ve svém orgasmu muže a koupeme se ve světle radosti společně...)

Ó matko a tohle je božský zdroj lásky a naplnění? Ptá se kněžká velké Bohyně. ANO, TO JE TO PROČ TU JSME. Aby jsme poznávali a prozkoumávali právě tento potenciál.

Navštivte naše studio:
Pokud se chcete nechat inspirovat, nebo se naučit něco více z Tantry, tak Vás zvu na kurzy nebo na tantrické masáže v našem salonu Centrum Tantra masáže.
Napsala: Lucie Dvořáková