15. 2. 2015

Léčivá síla taoistické masáže

Taoismus je směr, který je znamý již z dob starověké Číny a pracuje stejně jako Tantra se sexualitou. Rozdíl mezi Tao a Tantrou je hlavně v tom, že Tantra používá k rozvoji jedince spíše formu rituálů a obřadů, zatímco Tao je více stryktní a zdůraňuje techniku.
Ve shrnutí to znamená, že tantrický přístup je více hravý, zatímco taoisti jdou více přímo a technicky. Já osobně velmi ráda propojuji oba přístupy. Dnes bych Vám ráda  přiblížila jednu vyjímečnou masáž. Říkame jí  TAO EROTICKÁ MASÁŽ.TAO EROTICKÁ MASÁŽ  je jeden ze způsobů jak probudit vědomí našeho energetického těla.
 V Tao masáži pracujeme i s vizualizací a záměrem. Většinou se záměr týká fyzického těla a zdraví.


Tao smyslná masáž pro ženy obsahuje techniky, které otevíraji tělo, mysl i ducha.
Je to masáž, která dělá ženu celistvou. Používáme přírodní olej a celé tělo se postupně uvolňuje. Tato masáž obsahuje chvaty k otevření všech sedmi center (čakry) tak, aby energie mohla plynule proudit tělem. Tao masáž pro ženy, obsahuje techniku "Potěšení Perly", je to aktivace plusového bodu na ženském těle. Masíruje se zde perlička (klitoris). Velmi citlivé ženy mohou zažít i orgasmus. Masáž nevede do bouřlivých forem vzrušení. Masáži perličky věnujeme asi tak 10 min. Masáž je zakončena masáží obličeje.
TAO MASÁŽE PRO ŽENY PŘISPÍVAJÍ K UVĚDOMNĚNÍ SI VNITŘNÍ KRÁSY A ENERGIE.
Žena se masáží harmonizuje. Pocit "vyrovnanosti" může trvat i několik dní. Může řešit problémy v oblasti sexuality. Uvolňuje nahromaděnou energii po náročných a stresujících částech dne.


Tao povzbuzující masáž pro muže je zaměřená na důkladné promasírování celého těla a otevření všech sedmi center (čakry) tak, aby energie mohla plynule proudit tělem. Taoistická masáž obsahuje techniku "Probouzení draka", kde se masíruje pohlaví - konkrétně tzv. Srdeční prstenec (žalud, uzdička). Muž se dostává relaxovaně do své energie a tak může vnímat své energetické tělo. Masáž nevede do bouřlivých forem vzrušení. Masáž nevede do ejakulace.
TAO MASÁŽ PRO MUŽE JE INSPIRACÍ, JAK ROZVÁDĚT SVŮJ SEXUÁLNÍ POTENCIÁL A TÍM UDRŽET VNITŘNÍ SÍLU.
Po masáži se muži mohou cítit velmi harmonizovaně, nabitě , ALE PŘITOM UVOLNĚNĚ. Tento stav může vydržet i několik dní. Masáž také prospívá k uvolnění napětí, které si vytváříme během dne stresem. Pro muže může být inspirací jak prohloubit a jak pracovat s vlastní sexualitou tak, aby se tím muž rozvíjel.Tantra pro muže může být inspirací jak pracovat se svým potěšením a sexualitou. Jak prohloubit genitální orgasmus v sílu která muže transformuje. Sílu která rozvíjí a naplňuje. Jak využít tento jedinečný potenciál se lze naučit například v Tantrické masáž.


Napsala Lucie Dvořáková